Úvod do regresnej terapie Priebeh terapie Doplňujúce informácie Niečo o mne Kontakt
Niečo o mne

Dnes viem, že všetko prichádza v pravý čas.

fotografia

Veľa krát som uvažovala o tom, prečo som o regresnej terapii nevedela skôr. Pred dvadsiatimi rokmi napríklad. Ako inak som mohla žiť a nažívať. Zľahka by som dospela, omnoho ľahšie by som sa bola vyrovnávala s prekážkami života, vyhla sa mnohým problémom, alebo si vychutnávala skutočný život  omnoho skôr. 

Ono to však malo byť presne tak, ako to bolo. 

Mala som si v živote prejsť presne tým, čím som si prešla, aby som po „objavení“ regresnej terapie mohla objaviť ďalší svet. Vlastne ten istý, ibaže ho dnes vnímam úplne inak. Môj život pred a po - sú akoby dva rôzne životy. 

Pamätám si na deň, kedy som šla v pozícii klienta na sedenie regresnej terapie prvý krát. Bolo to pred viac ako desaťročím a samotná prvá terapia bola pre mňa zlomová. Efekt, ktorý sa dostavil, mi pripadal a pripadá dodnes ako zázračný.

A potom to už išlo akosi samé a sadala som si do terapeutického kresla pravidelnejšie. Roky som študovala o regresnej terapii všetko, čo sa mi dostalo do rúk, čo som objavila v knihách a na internete. Až som sa jedného dňa rozhodla, že teraz ja budem tá, ktorá bude pomáhať druhým, že práve ja chcem prispievať k lepšiemu, jednoduchšiemu a „znesiteľnejšiemu“ životu svojich klientov. 

V rokoch 2011 – 2012 som absolvovala kompletný odborný výcvik regresnej terapie u regresného terapeuta Patrika Bálinta a od roku 2011 sa venujem regresnej terapii aktívne.

 Regresná terapia je dnes mojou láskou. Učí nás tolerancii, láske a zodpovednosti, v prvom rade k sebe samým. Keď je nám dobre, keď sa dobre cítime a neťažia nás problémy, bolesti, či starosti, potom je svet okolo nás iný – milší, lepší, krajší. A vtedy sme väčším prínosom aj pre druhých ľudí.

Ten krajší vonkajší svet je reakciou na naše vnútorné premeny. 

Regresná terapia dokáže zázraky, keď sme na ne pripravení. A klient, ktorý za terapeutom prichádza pripravený je. 


Vstúpte do sveta regresnej terapie a dovoľte vášmu podvedomiu uvoľniť príčiny problémov, ktoré vás trápia...

Záverečná práca - PROFILING